Lydbad i Blykjelleren

Teater · Blykjelleren · 17. november til 13. april

Lydbad i Blykjelleren
Neste
tirsdag 17. november kl. 17:30
Adresse
Akershus festning, 0015 Oslo
Type
Teater, Cultural
Forestillinger
10 datoer

Alle datoer

Se alle 10 datoer

Om arrangementet

Karpedammen scene inviterer til en genuin og magisk opplevelse i historiske og mystiske omgivelser på Akershus festning. I Blykjelleren kan du oppleve en eksklusiv time med lydbad fra gong og tibetanske syngeboller. Ved hjelp av vibrasjonene fra instrumentene, veiledes du ned i en dyp hvile der du kan gi slipp på spenninger i kroppen og nøytralisere tankemønstre.

Under lydbad ligger du på gulvet og lytter til lydene og vibrasjonene av gong og tibetanske syngeboller. Ta med liggeunderlag og sovepose og kle deg som om du skal på skitur, for Blykjelleren er en del av en 700 år gammel festning med iskalde rom som bærer på mange historiske minner og hemmeligheter. Lydbadet ledes av Therese Aasvik.

Hun er utdannet Kundalini yogalærer og Gong master gjennom Northern Light Yoga, og lydhealer gjennom Glød Yoga. Therese holder også faste gongbad i Sagene kirke.

Teksten er fra arrangøren via Ticketmaster.

Om scenen: Blykjelleren

Blykjelleren ligger i Akershus festning, 0015 Oslo. Se kartet Se alt som skjer på Blykjelleren.

Mer teater i Oslo

Se hele kalenderen for teater

Guider fra Teaterfabrikken